silver03 napisał(a):

|
Dokładnie, jeśli Wisła będzie zaczynała IV ligę pod skrzydłami TS'u to odpowiednie osoby ładnie się rozsiądą w klubie. krakus76_ zaciera rączki.
|
Jeżeli Wisła zacznie od 4 ligi i nadal będzie pod skrzydłami Ts'u nie będzie sensu jej wspierać, bo nic się nie zmieni. Tylko mniejsze sumy będą wyprowadzane.
_al3x napisał(a):

|
A to nie jest tak że Vat płaci się w dniu wystawienia faktury niezależnie czy kontrahent zapłacił czy nie ?
|
Mylisz Vat z podatkiem od wzbogacenia. Potencjalny nowy nabywca musiałby od tych "darowanych" 40 mln odprowadzić od razu do urzędu kwotę pomiędzy 12-20% w/w sumy