Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11628
Stary 14.12.2018, 13:40
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, jeśli Wisła będzie zaczynała IV ligę pod skrzydłami TS'u to odpowiednie osoby ładnie się rozsiądą w klubie. krakus76_ zaciera rączki.
Jeżeli Wisła zacznie od 4 ligi i nadal będzie pod skrzydłami Ts'u nie będzie sensu jej wspierać, bo nic się nie zmieni. Tylko mniejsze sumy będą wyprowadzane.

_al3x napisał(a):Wyświetl post
A to nie jest tak że Vat płaci się w dniu wystawienia faktury niezależnie czy kontrahent zapłacił czy nie ?
Mylisz Vat z podatkiem od wzbogacenia. Potencjalny nowy nabywca musiałby od tych "darowanych" 40 mln odprowadzić od razu do urzędu kwotę pomiędzy 12-20% w/w sumy
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując