Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11621
Stary 14.12.2018, 13:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Być może.

WUHAHAHAHAHA FRAMAT ile Ty masz lat Być może ? Wierzysz jeszcze w te bajki? Dorosły chlop czy dzieciak z gimbazjum

Krew mnie zalewała jak czytałem: "podziękujcie Cupiałowi" w negatywnym znaczeniu, ale w sumie to nie ma znaczenia. Też zostalem oszukany, bo chciałem wierzyć w to co mówic Junco i Marzenka CZYLI ŻE REDUKUJEMY KOSZTY, GRAMY PIŁKARZAMI Z KARTA NA RĘKU ZA NIBY FREE Z tego wynika, że to "free" było bardziej przepłacone niż za Cupiała.

Kurła KAS i wszystkie urzędy jebią ludność, dlaczego nie wejdą do nas i nie przeczepią działań zarządu?

Cieszyłbym się z 4 ligi GDYBYŚMY zaczynali od zera, ale nie! By będziemy dalej w szambie, dalej z rakiem.

Odpowiedz cytując