FraMat napisał(a):

WUHAHAHAHAHA FRAMAT ile Ty masz lat

Być może ? Wierzysz jeszcze w te bajki? Dorosły chlop czy dzieciak z gimbazjum
Krew mnie zalewała jak czytałem: "podziękujcie Cupiałowi" w negatywnym znaczeniu, ale w sumie to nie ma znaczenia. Też zostalem oszukany, bo chciałem wierzyć w to co mówic Junco i Marzenka CZYLI ŻE REDUKUJEMY KOSZTY, GRAMY PIŁKARZAMI Z KARTA NA RĘKU ZA NIBY FREE

Z tego wynika, że to "free" było bardziej przepłacone niż za Cupiała.
Kurła KAS i wszystkie urzędy jebią ludność, dlaczego nie wejdą do nas i nie przeczepią działań zarządu

?
Cieszyłbym się z 4 ligi GDYBYŚMY zaczynali od zera, ale nie! By będziemy dalej w szambie, dalej z rakiem.