Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11619
Stary 14.12.2018, 13:20
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Czy jest jakiś klub z wyższych niż IV lig, od którego nowa Wisła pod skrzydłami nowego właściciela - na przykład Pana Włodarskiego, mogłaby odkupić licencję? Coś wam przychodzi do głowy? Jeden rok w II lidze i tryumfalny powrot poprzez I to nie to samo, co 3 lata pod wodą. Trzeba zminimalizować straty.
Chcesz startowac na licencji ruchu lub niecieczy haha. A wszyscy smieja sie z amici lech poznan
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując