viktor56 napisał(a):

|
Czy jest jakiś klub z wyższych niż IV lig, od którego nowa Wisła pod skrzydłami nowego właściciela - na przykład Pana Włodarskiego, mogłaby odkupić licencję? Coś wam przychodzi do głowy? Jeden rok w II lidze i tryumfalny powrot poprzez I to nie to samo, co 3 lata pod wodą. Trzeba zminimalizować straty.
|
Chcesz startowac na licencji ruchu lub niecieczy haha. A wszyscy smieja sie z amici lech poznan