_al3x napisał(a):

|
Niech TS się zrzeknie w 100% wierzytelności wobec Wisły S.A. Z miastem też idzie się dogadać , pozostałe długi negocjować i panowie zainteresowani wzięliby by to na siebie. Jak ktoś wyżej napisał lepiej odzyskać 10-20% niż nic.
|
jakie wierzytelności TS ma wobec Wisły S.A. ?