Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11611
Stary 14.12.2018, 12:58
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Co mnie najbardziej dziwi - że zarząd nie podał się jeszcze do dymisji .
prezes jest wlasnie na miodowym miesiacu - wiec jak ma to zrobic
Odpowiedz cytując