|
NIE,
ZARZĄDZ honorowo nie przyjmie pensji i pokaże jak bieduje i oszczędza...
Potem wyjdzie PMS, ogłosi że twierdza jest obleżona, wszyscy są przeciwko ale nieliczni w nich wierzą i razem odbudujemy klub w IV lidze. Układ których chciał przejąć ZIEMIE/GRUNTY oraz ludzie ZŁEJ WOLI nie osiągną i nie zobaczą prawdy bo to jest TAJEMNICA HANDLOWA/NDA
Uspokoi kibiców, powie że SPONSORZY są spokojni i w kontakie, KANCELARIE pracują nad pozwami itp i itd
ps.
ironia.
|