Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
11605
14.12.2018, 12:31
[QUOTE=Vinci;1521640]Coś tam może jeszcze wpadnie za bilety na Lecha nie?
[/QUOTE
Znając życie to zarząd sobie wypłaci pensje , a może jeszcze sobie nagrody przyznają .
TS WISŁA KRAKÓW !!
BoBaSbK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BoBaSbK
Znajdź inne posty napisane przez BoBaSbK