Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11592
Stary 14.12.2018, 11:25
Ostatnia moja wizyta na stadionie miała miejsce podczas meczu w którym stadion został ostrzelany z zewnątrz. Dla bezpieczeństwa syna i swojego więcej się nie pojawiłem.
Do przejęcia Wisły p[rzez TS podchodziłem z duża ostrożnością. Dałem im kredyt zaufania, na podstawie wiary, że „swojemu klubowi” krzywdy nie zrobią. Będzie biednie, ale stabilnie.
Ba poparłem ich działanie ze Stechertem. Tam nie było podstaw do rozważania, do rozmów jak tych które zakończyły się wczoraj. Acz P Kasztelaniec wiedział co nieco.

Pani prezes poza, stołkiem w S.A. , jest prezesem w TSie. Strach… I rozumiem te argumenty o medalach, historii, bo innych nie ma.

Myślę, ze każdy powinien zrobić rachunek sumienia…
Widzę, ze niektórzy przeprosili… niektórzy siedzą cicho… a niektórzy dalej idą w zaparte…
Ostatnio edytowane przez dziabong : 14.12.2018 o godz. 11:28.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując