Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11591
Stary 14.12.2018, 11:23
O wejściu na NC , a nie na GPW, bo to jednak za duży parkiet, a do tego trzeba było o tym myśleć 2 lata temu.
Po pierwsze wejście na giełdę kosztuje. Po drugie wymaga czasu, po trzecie...kto kupi akcje spółki bez aktywów i tak już zupełnie luźno. Aby pokryć dług rzędu 50 mln trzeba wyemitować akcje warte 50 mln. Kto miałby je objąć? Kibicie? Wolne żarty. założywszy OPTYMISTYCZNIE, ze zbierze się 10.000 zapaleńców gotowych to zrobić to każdy musiałby wywalić po 5K.
Z podobnych "okazji" to SKOK jest do kupienia za 1 zł....
Odpowiedz cytując