Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11584
Stary 14.12.2018, 11:07
Haha i co jeszcze? Już nawet Socios z gruntu złe i niewiarygodne?
I ani złotówki nigdy przenigdy i nikomu!
Jadczak na prezesa! Może on będzie jak "ktoś w rodzaju Filipiaka, który ignoruje kiboli. Czy nawet Osucha, który szedł z kibolami na noże aż do likwidacji klubu." To jest ideał!
Niektórym z was już tylko brakuje, żeby otwarcie wezwać, żeby najlepiej w ogóle przestać chodzić na mecze, i dopiero wtedy maski spadną
Odpowiedz cytując