mr_kwolf napisał(a):

|
Niestety na Kwietnia bym nie liczył. Jak wtopi tyle kasy teraz w spółce to pewnie odpuści budowy od zera.
|
Dla niego odkupienie prawa do marki i poprowadzenie klubu to szansa na odzyskanie zainwestowanych pieniędzy. Co prawda może potrzebować z 10 lat ale zawsze.