czaro napisał(a):

Umówmy się, że nikogo nie przejrzeliście, bo przez dłuższy czas nie było powodu - albo przynajmniej nie było powodów większych niż w dawnych czasach - by kogokolwiek przeglądać. Jednoznaczna, bo to też istotne słowo, kompromitacja zarządu to są już dopiero ostatnie miesiące, jeśli nie tygodnie.
....
|
Oczywiście, że były powody problem tylko w tym, że w czasie gdy TS przejmował Wisłę przypomnienie kariery Miśka, w moim przypadku, skończyło się rocznym banem bez żadnego uzasadnienia.
Teraz wyszło, że "chłopcy w krótkich spodenkach" wyprowadzili miliony z Wisły zatapiając klub. I trzeba ten fakt przypominać, by się ta sytuacja nie powtórzyła.