Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11579
Stary 14.12.2018, 10:51
czaro napisał(a):Wyświetl post
Umówmy się, że nikogo nie przejrzeliście, bo przez dłuższy czas nie było powodu - albo przynajmniej nie było powodów większych niż w dawnych czasach - by kogokolwiek przeglądać. Jednoznaczna, bo to też istotne słowo, kompromitacja zarządu to są już dopiero ostatnie miesiące, jeśli nie tygodnie.
....
Oczywiście, że były powody problem tylko w tym, że w czasie gdy TS przejmował Wisłę przypomnienie kariery Miśka, w moim przypadku, skończyło się rocznym banem bez żadnego uzasadnienia.

Teraz wyszło, że "chłopcy w krótkich spodenkach" wyprowadzili miliony z Wisły zatapiając klub. I trzeba ten fakt przypominać, by się ta sytuacja nie powtórzyła.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując