Wyświetl pojedynczy post
Piona
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13736
Stary 14.12.2018, 10:33
Natknąłem się na wywiad "Rzeczpospolitej" z Bogusławem Cupiałem z 2013 r. - czyli już po klęsce z APOEL-em która zawsze wydawała mi się takim gwoździem do trumny ery Cupiała, że po tym 2011 r. właściciel stracił zapał i było już tylko dogorywanie, ale tak czytam i czytam i w tym 2013 wcale tego nie czuć, wręcz przeciwnie... Może i ten wywiad to odgrzewany kotlet i dzisiaj już nic z tych słów nie jest aktualne, ale w obecnej sytuacji człowiek łudzi się że może jakimś cudem Pan Bogusław wszedłby drugi raz do tej samej rzeki...

Wywiad: http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...-cupialem.html
Ostatnio edytowane przez Piona : 14.12.2018 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując