Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11561
Stary 14.12.2018, 09:43
masada napisał(a):Wyświetl post
A ja wciąż mam nadzieję, że ogłoszenie tej decyzji o rezygnacji z przejęcia to strategia negocjacyjna i podbicie stawki.
Być może.

Co nie zmienia faktu, że od lat Wisłę toczył robak, a szczyt tego przyszedł po odejściu Cupiała. Że mieliśmy do czynienia z najbardziej nieudolnym zarządem w polskiej piłce nożnej. Słowo "nieudolny" tylko po to, żeby nie narazić się na pozew przygotowany przez Sarapatę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując