masada napisał(a):

|
A ja wciąż mam nadzieję, że ogłoszenie tej decyzji o rezygnacji z przejęcia to strategia negocjacyjna i podbicie stawki.
|
Być może.
Co nie zmienia faktu, że od lat Wisłę toczył robak, a szczyt tego przyszedł po odejściu Cupiała. Że mieliśmy do czynienia z najbardziej nieudolnym zarządem w polskiej piłce nożnej. Słowo "nieudolny" tylko po to, żeby nie narazić się na pozew przygotowany przez Sarapatę.
