Wyświetl pojedynczy post
macyo
Kangoo supersonic
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11559
Stary 14.12.2018, 09:35
Osoby będące właścicielami, czy też zarządcami dużych firm, przeważnie mają głowę na karku. Majątek buduje się przez dobre inwestycje i oglądanie złotówki z każdej ze stron, a nie szastaniem pieniędzmi na lewo czy prawo.

Wcale nie zdziwiłoby mnie porozumienie owych firm, by poczekać, aż spółka upadnie.

Władowanie XX milionów na dzień dobry, by dalej być na minusie, to niezbyt dobry pomysł.
W dodatku trzeba by uzgodnić wspólny mianownik z obecnym zarządem, co (zapewne) byłoby dalekie od rozwiązania optymalnego.

Mając kapitał i rzeszę kibiców, pragnących odzyskać swój klub (w ogóle, jak i z rąk TS) oraz zdesperowanego prezydenta miasta (stadion-widmo) ma się dogodną drogę, by stać się jeźdźcem na białym koniu, który postawi klub na nowych, solidnych fundamentach, na swoich warunkach, bez obciążenia starymi sprawami.

Droga od niższej ligi do ekstraklasy może być tańsza, niż uratowanie stanu obecnego...

A, że dużo firm/osób nie dostanie zaległych pieniędzy?
To wina poprzednich właścicieli, nie nowych.
Business is business.

I tak wszyscy kibice jedliby z ręki, za nowy start i nowe nadzieje.

Win-win. Wejście smoka.


Oczywiście jest to tylko i wyłącznie wizja/koncepcja.

Niemniej jednak, jako osoba zarządzająca firmą i obracająca konkretnymi pieniędzmi, zrobiłbym właśnie tak.

W międzyczasie prokuratura i policja powinna skutecznie zaangażować tych, co by mogli bruździć.



Może ktoś ważny, od owych czterech firm przeczyta ten post i zakiełkuje w nim ta sama myśl.

To takie moje życzenie pod choinkę.

Pozdrawiam wszystkich.
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując