Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11557
Stary 14.12.2018, 09:26
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Grawitacja dziala. Co ma upaśc musi upaść. Koniec .......etów. Koniec farmazonów. Król jest nagi. Król okazał się być złodziejem wlasnego skarbca. Klub upada. Karawana jedzie dalej. Patologia zostaje. Nie zmienia się nic....to co mialo nam się przydażyć najelpsze już za nami. Dziekuje Cupiałowi za to czego byłem świadkiem. A że plebs głupi...taka jego rola. Że dal się zatraszyć - tak samo. Cała społeczność Wiślacka dała się wykolegować może z 100 osobowej organizacji...

P.S Niech nikt sie nie łudzi że problem patologii sharksow zalatwi sie w IV lidze - bynajmniej - bedzie jeszcze gorzej.
Sad but true.

Świnie nie odejdą od koryta tak długo jak bedzie można jeszcze cokolwiek ukraść.
Ostatnio edytowane przez krasny : 14.12.2018 o godz. 09:35.

Odpowiedz cytując