Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11556
Stary 14.12.2018, 09:13
Grawitacja dziala. Co ma upaśc musi upaść. Koniec .......etów. Koniec farmazonów. Król jest nagi. Król okazał się być złodziejem wlasnego skarbca. Klub upada. Karawana jedzie dalej. Patologia zostaje. Nie zmienia się nic....to co mialo nam się przydażyć najelpsze już za nami. Dziekuje Cupiałowi za to czego byłem świadkiem. A że plebs głupi...taka jego rola. Że dal się zatraszyć - tak samo. Cała społeczność Wiślacka dała się wykolegować może z 100 osobowej organizacji...

P.S Niech nikt sie nie łudzi że problem patologii sharksow zalatwi sie w IV lidze - bynajmniej - bedzie jeszcze gorzej.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując