|
lepper jak żył, to był wyzywany od idiotow i matołow
jak go dojechali, to sie okazało ze miał racje
tyle ze w tym momencie nic nam Panowie nie da"o ja ten czy tam ten mial racje" lub "no tak, teraz to ma sens"
o tym kto byl za ktora "frakcją" i komu zalezało na klubie łatwo sobie samemu wydedukować po prostu przegladajac ten temat od początku. Bedzie mozna zobaczyc kto był.naiwny, kto cos wiedział, kto nie wiedział nic itd,
tylko co to ....a da?
Stan jest taki, ze za pare dni moze nam klub .......nąć. Pytanie co teraz...
i gdzie jest TWSD AWARDS ?Ostatnie w histori SA?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|