Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11538
Stary 14.12.2018, 01:49
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Przekręty w klubie swoją droga, ale musimy spojrzeć też co się działo na forum jak wyszła sprawa podniesienia sobie pensji przez zarząd. Grupa osób na forum lekceważyła i wyśmiewała zarzuty wobec Sarapaty i Dukata. A to że im się należy, bo gdzie indziej tyle zarabiają, albo że ludzie są zawistni lub są po prostu pasiastymi agentami i w ten deseń nawijali na okrągło. Zachowywali się tak jakby coś z tego mieli choć nie mieli, bo zwykłe dupolizy. Szkoda ich nawet wymieniać, bo raczej te głąby są znane, ale nawet teraz wszystko obracają w żart i udają przejętych sytuacją w klubie.
Zwykła gangrena i tyle.
To nic. Jakby tak przepatrzyć wpisy i poszukać co pisali wtedy w kontekście kilku ostatnich porażek Kiko, lub jakie zachcianki transferowe mieli ci co teraz obrażają kilku kibiców na forum i ci co im wytykają różne rzeczy, będąc teraz oburzeni, że kasa hulała w lewo i prawo, sami domagali się, żeby kasa hulała. Ten out tamten out, tego kup, tego nie sprzedaj. Czyli można was parafrazować. Przyczyniliście się do upadku klubu.
Wytykacie błędy innym zacznijcie od siebie.

A swoją drogą, wszyscy gówno wiedzieli co się w klubie dzieje i mieli do tego podstawy, bo zarówno zarząd kłamał w wywiadach, że jest ok, miał też swoje osiągnięcia(np. sponsor na koszulki, wytransferowanie Brleka za dobre pieniądze) ale z drugiej strony niezależne źródła potwierdzały np. że klub wykazał jakiś zysk na koniec roku 2017, co dawało optymizm i jakąś nadzieje, że idzie to w dobrym kierunku, pzpn. nie śledził poczynań finansowych klubu, czyli można było domniemać, że finanse są stabilne. Natomiast dziennikarze i informatorzy zamiast śledzić co się dzieje tak na prawdę ważnego, uwagę skierowali głównie na to, że Sarapata była pełnomocnikiem Miśka, a TS wynajmuje mu pomieszczenia na siłownie, albo, że ktoś odpalił śmiercionośną pirotechnikę na stadionie Tylko, że od takich "problemów" żaden klub nie upadł. Problemy były gdzie indziej i z czasem zaczęły wychodzić a o tym wtedy jakoś nikt nie chciał pisać... Nikt nie wiedział? czy nikt nie chciał powiedzieć... Dzisiaj za to wszyscy wszystko wiedzą....

Jak dzisiaj pewne osoby podają informacje o leasingach ślubach za klubowe pieniądze, o zawyżonych cenach usług firmy małżonka, to ja zadaje pytanie: czemu tego nie podali od razu, tylko akurat dziś? Teraz podajecie a jutro podacie kolejną bombe, tylko jutro czy w poniedziałek jak nas Włodarski nie uratuje to będzie po ptokach. Trzeba było podawać info wtedy kiedy był czas na reakcje i działanie, ale wtedy drodzy informatorzy tak tak: zajmowaliśmy się psuciem wizerunku klubu, kompletnymi bzdurami niż poważnymi wałkami i nieudolnością pewnych osób, które dostały pewien kredyt zaufania za ich początkowy okres pracy co było spowodowane efektami na boisku.

Chciałbym jeszcze jedno powiedzieć. Jakby był ktoś w tym kraju mądry, który na serio zabrałby się za likwidację realnego problemu, dobrałby się do jego jądra i uderzył ze zdwojoną siłą we właściwy punkt, to pewnie by mu się udało wiele problemów rozwiązać. Natomiast zamiast tego, przez lata na czołówce odbywała się heroicznie-bohaterska walka z całym ruchem kibicowskim. Walczyli z racami z oprawami z transparentami, z kibicami gości, z ludźmi pijącymi piwo w restauracji, lub stojącymi w przejściach i na galeriach stadionu a nie na przykład z tymi, którzy klepali braci po szalu a potem krzyczeli Cała Wisła Zawsze Razem.

Tyle ode mnie.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 14.12.2018 o godz. 08:04.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując