Wyświetl pojedynczy post
FLI
Senior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11537
Stary 14.12.2018, 01:23
Nie wypowiadam się tu bo wychodzę z założenia że jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia to lepiej milczeć ale dziś emocję wzięły górę...


Mogę tylko życzyć WSZYSTKIM kibicom Wisły na Nowy Rok (a dokładniej lata) aby upadek sportowy jeśli takowy miałby nastąpić, nie był końcem upadku kibicowskiego Wisły (na różnych płaszczyznach), pamiętajmy nie jesteśmy w Krakowie sami i licho nie śpi, historia lubi pisać różne scenariusze... obyśmy wyszli z tego mocniejsi

WISŁA PANY
Odpowiedz cytując