Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11534
Stary 14.12.2018, 00:56
Mam nadzieję,że parę osób po prostu się pomyliło tylko w ocenie zwłaszcza prezes Sarapaty, bo Dukat to od początku wydawał się poronionym pomysłem. Wielu z nas się nabrało na złego Meresińskiego i dobry TS. Chociaż nigdy jakoś nie przepadałem za tym zarządem (już bardziej jakoś wierzyłem Junco-też zapewne zonk), ale po akcji z Meresińskim tolerowało się Sarapatę.
Gdy zaczęło się jej słodkie pierdzenie o kilkunastokrotnie większym budżecie ( wiele razy o tym pisałem zresztą) i dziwne rokowania z Bragielem, to można było wyczuć próbę zaklejenia oczu kibicom jakimiś obiecankami z tyłka. Czuło się, że coś tu nie gra. To, że szedł komunikat, że klub nie jest na sprzedaż mogło wynikać z tego, że ten klub był do drenowania ile się dało.
Odpowiedz cytując