Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
11526
14.12.2018, 00:41
Skoro nie mamy już nic do stracenia...
https://www.tvp.info/9146370/informa...eki-dowcipowi/
bo TS na pewno nas nie wyratuje...
Może komuś z czytających spodoba się ten dowcip i fortunnie spróbuje zakpić sobie z naszej sytuacji
InQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InQ
Znajdź inne posty napisane przez InQ