Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11515
Stary 14.12.2018, 00:12
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Panowie nigdy nie bylem i nie będę obrońca tych panów i z czaro i z wolfim miałem nie raz zajścia chociaż trzeba powiedzieć ze już jakiś czas minął ale nie dajmy się zwariować nie musimy się nawzajem obrażać.
Nie popieram takiego zachowani ale Ci Panowie przez lata obrażali wszystkich na około.
Odpowiedz cytując