Jam55 napisał(a):

|
Panowie nigdy nie bylem i nie będę obrońca tych panów i z czaro i z wolfim miałem nie raz zajścia chociaż trzeba powiedzieć ze już jakiś czas minął ale nie dajmy się zwariować nie musimy się nawzajem obrażać.
|
Nie popieram takiego zachowani ale Ci Panowie przez lata obrażali wszystkich na około.