sedonh napisał(a):

Jebał ich pies i jebał będzie do końca ich dni, podpisuje się i dodam, wielki .... wam w pyski, jesteście tak samo odpowiedzialni jak sarapata i reszta tego k u r w i d o ł u, macie pieprzeni idioci, broniliście ludzi którzy zniszczyli nasz klub, pasje wielu ludzi, siłę wielu pokoleń.
z góry sram na wasze przeintelektualizowane wypowiedzi, ja pamiętam wasze durne obrony zarządu, wasze obrażanie mnie i innych od pasiaków, ostracyzm, a teraz wszyscy toniemy w szambie które pomogliście wylać
|
Panowie nigdy nie bylem i nie będę obrońca tych panów i z czaro i z wolfim miałem nie raz zajścia chociaż trzeba powiedzieć ze już jakiś czas minął ale nie dajmy się zwariować nie musimy się nawzajem obrażać.