Piotr777 napisał(a):

|
Ramzes 190, Wklejasz tu takie gówno, sam obrażasz Włodarskiego rozpowszechniając to coś. Pomagasz mu w podjęciu decyzji, serio.
|
Obrażam tylko troglodytów umysłowych, którzy to napisali, z całym szacunkiem, ale Pan Włodarski mniemam, że swoją wartość zna. A czy to napisali Sharksi czy Pasiaki to każdy sobie sam odpowie.
Zresztą wszystko jedno. Wiemy kogo trzeba wywieźć na taczkach i nie jest to Stanowski