szczepans21 napisał(a):

Prezes Ludwik Miętta Mikołajewicz, ja osobiście wierzę że został zmanipulowany bo choć jeden symbol na tym świecie dziś nie może upaść.
.
|
Powinien już dawno odejść na emeryturę, a tak to cała jego legenda poszła w ****. Czy to manipulacja czy demencja czy strach. Żal mi go ale mógł zrobić więcej. Uciąć raka na samym początku.
Zadajcie sobie zresztą pytanie - od kogo i czego to się zaczęło.