Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
11504
13.12.2018, 23:45
Ajax
napisał(a):
To raz, dwa pewnie jakaś część to młodziaki zapatrzone w TS, które pomimo zderzenia z rzeczywistością dalej wierzą.
Ja przez chwilę dałem sobie zamydlić oczy. Wyniki sportowe w stosunku do pensji piłkarzy były naprawdę przyzwoite.
InQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do InQ
Znajdź inne posty napisane przez InQ