Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
11503
13.12.2018, 23:44
Ramzes 190, Wklejasz tu takie gówno, sam obrażasz Włodarskiego rozpowszechniając to coś. Pomagasz mu w podjęciu decyzji, serio.
Piotr777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotr777
Znajdź inne posty napisane przez Piotr777