Piotr777 napisał(a):

To w końcu "żydowska" prowokacja, czy po prostu Sharksom od*ebało, bo ktoś mógłby zabrać koryto ze stajni Augiasza?
Brawo Ty!!! Warszawska menda po raz kolejny podjudza, ma w tym swój cel. A ty "mądry człowieku" wklejasz tu takie coś. Czy Ty w ogóle wiesz co robisz?
|
Co robię kolego? Niszczę klub z 112 letnią tradycją? To chcesz mi wmówić? Jeśli masz pretensje do kogokolwiek innego niż Sarapatki i decyzyjnych to już wiadomo z której paki jesteś.