Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11498
Stary 13.12.2018, 23:40
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Przekręty w klubie swoją droga, ale musimy spojrzeć też co się działo na forum jak wyszła sprawa podniesienia sobie pensji przez zarząd. Grupa osób na forum lekceważyła i wyśmiewała zarzuty wobec Sarapaty i Dukata. A to że im się należy, bo gdzie indziej tyle zarabiają, albo że ludzie są zawistni lub są po prostu pasiastymi agentami i w ten deseń nawijali na okrągło. Zachowywali się tak jakby coś z tego mieli choć nie mieli, bo zwykłe dupolizy. Szkoda ich nawet wymieniać, bo raczej te głąby są znane, ale nawet teraz wszystko obracają w żart i udają przejętych sytuacją w klubie.
Zwykła gangrena i tyle.
Jestem pewien, że na tym forum jest kilkanaście/kilkadziesiąt kont założonych 2 lata temu tylko po to, żeby realizować oficjalną linię partii. To forum to bardzo ważny kanał, przepraszam - influencerski i nie można go ot tak, pozostawić samemu sobie.

Podobnie zresztą konkurencyjny portal, który przez 2 lata był bardzo po linii TSu i dopiero kilka tygodni temu poluzował przekaz dnia.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując