Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
11497
13.12.2018, 23:39
Ramzes 190 - Brawo Ty!!! Warszawska menda po raz kolejny podjudza, ma w tym swój cel. A ty "mądry człowieku" wklejasz tu takie coś. Czy Ty w ogóle wiesz co robisz?
Ostatnio edytowane przez Piotr777 : 13.12.2018 o godz. 23:43.
Piotr777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotr777
Znajdź inne posty napisane przez Piotr777