Bene Nati napisał(a):

Co ja tutaj czytam............
Mereś słup, Sarapata słup, Miga nagle ok, Stanowski Bednarz.
Czyli wszystko jedną wielka ustawką?
Ludwik Miętta-Mikołajewicz też kłamał przed kamerami gdy głos mu się łamał?
Ludzie, nie macie żadnych dowodów, czytacie jakieś głupoty i przeklejacie je dalej w ciemno jak dzieci.
Radzę ochłonąć. 
Wszak Wisła po oidejściu Cupiała była już trupem, reanimowanym, dogorywała, ale... no nie udało się.
Co było do przewidzenia jeśli nie znajdize się szybko prawdziwy inwestor.
|
Bana to powinni mieć tacy ludzie pokroju "Bene Nati", którzy mają czelność bronić jeszcze tych złodziei.