|
To w końcu "żydowska" prowokacja, czy po prostu Sharksom od*ebało, bo ktoś mógłby zabrać koryto ze stajni Augiasza?[/QUOTE]
Brawo Ty!!! Warszawska menda po raz kolejny podjudza, ma w tym swój cel. A ty "mądry człowieku" wklejasz tu takie coś. Czy Ty w ogóle wiesz co robisz?
|