Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kotyrek
Senior Member
Od: 05.2003
Offline
#
11484
13.12.2018, 23:21
Bene Nati
napisał(a):
Co ja tutaj czytam............
.......
Co było do przewidzenia jeśli nie znajdize się szybko prawdziwy inwestor.
Pytanie tylko czy ktoś go do tej pory szukał, bo nie jestem pewny.
kotyrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kotyrek
Znajdź inne posty napisane przez kotyrek