Rience napisał(a):

https://twitter.com/zbymak1/status/1073335659753033728
Jak mieli kłopot się między sobą dogadać to co się dziwisz że się wycofali. Iwan już mówił pare dni temu PRZED AUDYTEM że na 90-95 % nic z tego nie będzie a jest przyjacielem Kwietnia i miał informacje z pierwszej ręki.
|
Skoro podeszli do tematu zakładam, żeby była jakaś szansa, ale możliwe, że niewielka. Nie ma to niestety już znaczenia.