Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11481
Stary 13.12.2018, 23:14
Rience napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/zbymak1/status/1073335659753033728

Jak mieli kłopot się między sobą dogadać to co się dziwisz że się wycofali. Iwan już mówił pare dni temu PRZED AUDYTEM że na 90-95 % nic z tego nie będzie a jest przyjacielem Kwietnia i miał informacje z pierwszej ręki.
Skoro podeszli do tematu zakładam, żeby była jakaś szansa, ale możliwe, że niewielka. Nie ma to niestety już znaczenia.
Odpowiedz cytując