Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11480
Stary 13.12.2018, 23:14
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Kurczę, a gdyby tak B.C. wszedł do tej samej rzeki... wiem wiem, nierealne ale też pewnie ciężko mu obojętnie przejść obok obecnej sytuacji.
Wielbiony w pewnym okresie przez praktycznie każdego (w tym i przeze mnie) TS wydymał wszystkich bez mydła i ustawił szereg ludzi do końca życia. Mam nadzieję że odpowiednie osoby staną kiedyś przed sądem i jak zapuszkują pewne osoby, to prawda wyjdzie na jaw. Patrząc na skalę, może i ktoś się na książkę pokusi.
Teraz trzeba mieć nadzieję aby ktoś z zewnątrz kupił Wisłę, jej prawa i żebyśmy zaczęli powoli się piąć od IV ligi.

I jeszcze jedno, ciekawe co będzie ze stadionem.
Scenariusz z B.C. jest nierealny (wiek + zdrowie :( ). Musiałbyś zwracać swój wzrok wobec członków jego rodziny.
Odpowiedz cytując