Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11479
Stary 13.12.2018, 23:14
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Kurczę, a gdyby tak B.C. wszedł do tej samej rzeki... wiem wiem, nierealne ale też pewnie ciężko mu obojętnie przejść obok obecnej sytuacji.
Wielbiony w pewnym okresie przez praktycznie każdego (w tym i przeze mnie) TS wydymał wszystkich bez mydła i ustawił szereg ludzi do końca życia. Mam nadzieję że odpowiednie osoby staną kiedyś przed sądem i jak zapuszkują pewne osoby, to prawda wyjdzie na jaw. Patrząc na skalę, może i ktoś się na książkę pokusi.
Teraz trzeba mieć nadzieję aby ktoś z zewnątrz kupił Wisłę, jej prawa i żebyśmy zaczęli powoli się piąć od IV ligi.

I jeszcze jedno, ciekawe co będzie ze stadionem.
prawde mówiać chciał wejśc (dwa razy)
Moze kiedyś w bliskiej lub dalekiej przeszłości wyjdzie jak to chcial zrobic....ale chciał. Siedząc z tyłu fotela, jak sie zorientował co tu sie odjaniepawliło.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując