zozo napisał(a):

|
Przez noc po drużynie przejedzie tajemniczy wirus i jutro mamy pograne....
|
Nie wiem czy to jutro coś znaczy w perspektywie 5 lat w niższych ligach.
@Arkas
Z naszym stadionem będzie to samo co z portugalskimi kolosami które po euro 2004 są obecnie wyburzane .
Chyba że jakimś cudem ktoś w IV lidze się dogada z miastem.