Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11473
Stary 13.12.2018, 23:06
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Zbiorową halucynacją było poparcie dla wszelakich rekinkowatych ciemnych typów wykrzykujących górnolotne hasła. Jadczak ma gdzieś Wisłę po prostu zrobił reportaż i pokazał prawdę. Nawet jeśli Wisła zostanie jakimś cudem uratowana nie zmienia to faktu, że rekinkowaci doprowadzili klub do ruiny, a każdy kto chciał im przeszkodzić stawał się wrogiem publicznym numer jeden dzięki takim wiernym jak Ty. Nie wystarczy Ci oficjalna informacja, o tym, że klub jest w tak tragicznej sytuacji że nasi inwestorzy się wycofali? Zakładam, że nie robili audytu bo im się nudziło.
https://twitter.com/zbymak1/status/1073335659753033728

Jak mieli kłopot się między sobą dogadać to co się dziwisz że się wycofali. Iwan już mówił pare dni temu PRZED AUDYTEM że na 90-95 % nic z tego nie będzie a jest przyjacielem Kwietnia i miał informacje z pierwszej ręki.
Odpowiedz cytując