Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Grecu88
Junior Member
Od: 06.2018
Offline
#
11472
13.12.2018, 23:06
trzeba zrobić zrzutę i wykupić licencję garbarni
jak nie ma długów
Grecu88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grecu88
Znajdź inne posty napisane przez Grecu88