Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11469
Stary 13.12.2018, 22:59
Jeszcze jest jakaś wątła szansa... ale litości nei wskazuj pana Szymona jako kogoś kto chciał dobrze. Chociażby podążając jego twitterem dowiadujemy się że to jest pierwsza osoba która nas widziała w IV lidze (dopiero od 3 dni, gdy jego scenariusz jest realny dodaje na TT słowo "niestety" - a i tak się czasem zapomina i napisze o swojej radości :( )
Ostatnio edytowane przez InQ : 13.12.2018 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując