Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11467
Stary 13.12.2018, 22:57
Czyli wychodzj na to, że Bednarz miał rację.

Upadek zaczął się, gdy postanowili przejąć klub, Bednarz był tylko pionkiem, cały czas chodziło o wywalenie Cupiała i uwłaszczeniu się na klubie - zagarnięciu ile się da.

Ostrzelenie stadionu racami było takim symbolem nadchodzącego upadku.

Propaganda TS-u w internecie też spowodowała obecną sytuację.

Wmówiono, że tylko jedyny TS chce dobrze, a wszyscy inni nie.

Wszyscy mieli być ci źli - Jadczak za napisanie prawdy, Miga, Majchrowski, Carlitos, Legia, urzędnicy, Ekstraklasa, Boniek, Legia.

Pewien użytkownik wmawiał, że stażysta Kasztelaniec stał na czele spisku przeciwko Wiśle.

Zaufana grupa tzw. obrońców zarządu była cały czas gotowa, atakowali każdego kto śmiał nawet lekko skrytykować obecne władze, wmawiano, że będzie bomba.

No i dzisiaj bomba wybuchła.

Taką jaką TS chciał.

To może być potężna afera, bo skoro dług przez dwa lata wzrósł o trzy razy, to gdzie są te pieniądze, ale nawet dla największych obrońców zarządu to jest jasne.
Odpowiedz cytując