|
Do czego to doszło? Nagle okazuje się, że Jadczak i Miga chcą jak najlepiej dla Wisły. Czy to jakaś zbiorowa halucynacja? Nie posiadacie prawie żadnych informacji o aktualnej sytuacji, czytacie jakieś głupoty na TT, obrażacie wszystkich wokół. Kilku dziennikarzy i kilku cwaniaczków robi Wam wodę z mózgów, dajecie się wkręcać jak małe dzieci. Prawie wszyscy skazaliście już Wisłę na IV ligę, ku uciesze matołków zza Błoń. Otrzeźwiejcie, proszę. Będziecie przepraszać, gdy wszystko dobrze się skończy? Czy udacie, że nie było tematu? Obstawiam to drugie.
|