|
Senior Member
Offline
|
|
InQ napisał(a): 
|
Nikt nie twierdzi, że wszystko co Jadczak powiedział jest kłamstwem. Problem w tym że przy okazji tez trochę nazmyślał... (a jego twitter to jedno wielkie szambo pełne teorii spiskowych). Przy okazji ja też jestem bandziorem... bo mam karnet na Wisłę :(
|
No, tak było
|
|