Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KR
Offline
#
11449
13.12.2018, 22:18
Mrsnh
napisał(a):
A te napisy na murach o Włodarskim (że jest ch...) nieopodal jego domu, to coś świeżego czy tam zawsze były? Bo na maila dziś dostałem...
Stanowski na twiterze.
https://i.imgur.com/gopsLhN.jpg
https://i.imgur.com/B7qZTqT.jpg
pewnie prowokacja żydowska... nie ma się co przejmować.
a to co się wydarzyło, to jednak uważam że dobrze, tak dobrze. Trzeba spuścić wodę, tylko nie wiem czy się uda wszystko spłukać.
Wierność
hors
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hors
Odwiedź stronę domową użytkownika hors!
Znajdź inne posty napisane przez hors