Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11446
Stary 13.12.2018, 22:12
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Serio jeszcze ktoś wierzył w to, że Jadczak nazmyślał? Przecież ani Wisła ani Dukat mu nie wytoczyli procesu, który zapowiedzieli.
Nikt nie twierdzi, że wszystko co Jadczak powiedział jest kłamstwem. Problem w tym że przy okazji tez trochę nazmyślał... (a jego twitter to jedno wielkie szambo pełne teorii spiskowych). Przy okazji ja też jestem bandziorem... bo mam karnet na Wisłę :(
Odpowiedz cytując