Zwitter napisał(a):

|
Serio jeszcze ktoś wierzył w to, że Jadczak nazmyślał? Przecież ani Wisła ani Dukat mu nie wytoczyli procesu, który zapowiedzieli.
|
Nikt nie twierdzi, że wszystko co Jadczak powiedział jest kłamstwem. Problem w tym że przy okazji tez trochę nazmyślał... (a jego twitter to jedno wielkie szambo pełne teorii spiskowych). Przy okazji ja też jestem bandziorem... bo mam karnet na Wisłę :(