MaLk napisał(a):

|
Właśnie dlatego piszę, że jedynym możliwym scenariuszem jest to, że TS z automatu, za przysłowiową złotówkę, przenosi te 40 baniek na nabywcę SA.
|
Aaa OK. Zrozumiałem z pierwszej wypowiedzi, że nowi inwestorzy mieliby mieć dług wobec TSu w wysokości 40 mln.