adfurle napisał(a):

|
To się wszystko układa w zgrabną całość. Podstawiony Mereś wynajęty po jego klapie w Kielcach. Trochę go potrzymano w klubie u nas, a wiedząc o nim to i owo, wypuszczono informację do mediów /pamiętacie kto go pierwszy zdemaskował?/ i w blasku sławy przejęto od słupa Wisłę, a głupi lud to kupił i obdarzył zaufaniem TS a raczej tych co nim stali. Taki numer.
|
Zdemaskował go pierwszy Knura (jako oszusta ). Natomiast taki scenariusz chyba zarysował już Jadczak.