Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11436
Stary 13.12.2018, 21:48
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Ech, byłem jednym z tych, którzy stali murem za zarządem, nawet dostałem latem bana, bo kogoś zwyzywałem. Teraz jest mi głupio z tego powodu, ale nie mogę uwierzyć, że kibice okradali własny klub..
Nasz problem polega na tym, że to nie są kibice. To zorganizowana grupa przestępcza, która znalazła u nas znakomite źródło łatwych dochodów i toczy klub od wewnątrz jak rak.

Pozbycie się tego wrzodu będzie trudniejszym zadaniem niż spłata długów.
To jest najważniejsza kwestia, aby można było rozpocząć od nowa z czystą kartą.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując