Delgado napisał(a):

|
Ech, byłem jednym z tych, którzy stali murem za zarządem, nawet dostałem latem bana, bo kogoś zwyzywałem. Teraz jest mi głupio z tego powodu, ale nie mogę uwierzyć, że kibice okradali własny klub..
|
Nasz problem polega na tym, że to nie są kibice. To zorganizowana grupa przestępcza, która znalazła u nas znakomite źródło łatwych dochodów i toczy klub od wewnątrz jak rak.
Pozbycie się tego wrzodu będzie trudniejszym zadaniem niż spłata długów.
To jest najważniejsza kwestia, aby można było rozpocząć od nowa z czystą kartą.