Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11428
Stary 13.12.2018, 21:36
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Zabijcie mnie, dajcie mi bana, ale ja teraz już wierzę Jadczakowi, mimo, że jeszcze parę dni temu bym sobie dał rękę odciąć, że to jedno z wielu jego kłamstw..
Serio jeszcze ktoś wierzył w to, że Jadczak nazmyślał? Przecież ani Wisła ani Dukat mu nie wytoczyli procesu, który zapowiedzieli.
Odpowiedz cytując