Delgado napisał(a):

|
Zabijcie mnie, dajcie mi bana, ale ja teraz już wierzę Jadczakowi, mimo, że jeszcze parę dni temu bym sobie dał rękę odciąć, że to jedno z wielu jego kłamstw..
|
Serio jeszcze ktoś wierzył w to, że Jadczak nazmyślał? Przecież ani Wisła ani Dukat mu nie wytoczyli procesu, który zapowiedzieli.